Winni´s Madel Doccia čistič sprchových koutů 500 ml

překvapivě dobře funguje

Objem
0.5 l

Winni´s Doccia - Čistič sprchových koutů

• čistá sprcha bez námahy
  • zabraňuje vytváření vápenatých a mýdlových usazenin při pravidelném, každodenním užití, neboť přilne ke stěně a zajistí rychlé stečení vody
  • obal je snadno recyklovatelný
  • přípravek je plně biodegradabilní - snadná rozložitelnost
  • pravidelné užívání pomáhá snižovat výskyt...

Jsem spokojená, doporučuji

• Kupuji ho už několik let a koupím zase

překvapivě dobře funguje

• Kvalitní
  • , zakoupeno v Giulieta

na skle se nedrží tolik kapky vody, snadnější čištění

• , zakoupeno v Giulieta

• Krásně voní, baterie se hezky lesknou, na sprchy pro mně jednička. Používám již několik let a nedám na něj dopustit. Navíc ekologický produkt

• , zakoupeno v Giulieta

ještě jsem vše nevyzkoušela, ale co jsem zkusilůa max doporučujííííí

• , zakoupeno v MADEL

nevím,mám poprvé,nebyl ještě použit

• , zakoupeno v Giulieta

Můj oblíbený produkt, nemá chybu

Perfektní!